История

Свою історію ПрАТ «Асфальтобетонний завод» починає з 1934 року і протягом багатьох років залишається беззмінним лідером з виробництва якісного асфальтобетону.

Спочатку його місцем розташування був район ст. м. Шулявка, де зараз територія кіностудії ім. О. Довженка. З серпня 1973 року перебуває на Хутір Острові, вул. Камишинська, 4 (район ст. М. Видубичі). Тут завод був сформований на базі змішувачів Кременчуцького заводу.

На ПрАТ «Асфальтобетонний завод» змонтована установка для модифікації бітуму і тепер завод може виготовляти асфальтобетон за найсучаснішими технологіями.

article8_7.jpgВ кінці 2003 року підприємство провело модернізацію обладнання. Був введений в експлуатацію чеський змішувач ASKOM VS, який збільшив виробничу потужність заводу і забезпечив екологічно чисту роботу підприємства. При цьому суміш виготовляється більше 25-ти видів і три з них - одночасно. Нова лінія має сучасне комп'ютерне забезпечення. У 2006 році ПрАТ «АБЗ» придбали ще один змішувач цієї фірми. І тепер виробнича потужність випуску основної продукції - 500 т. Асфальтобетону на годину.

ПрАТ «АБЗ» входить в структуру холдингової компанії «Київміськбуд». Завод співпрацює з більш ніж 250 організацій, серед яких

  •     Трести ХК «Київміськбуд»;
  •     КП «Київавтодор»;
  •     КП «Облавтодор»;
  •     АТЗТ «Кіевавтотранссервіс»;
  •     Домобудівні комбінати (ДБК);

    і багато інших.

10.jpgОсновна продукція заводу - асфальтобетонні суміші, які виготовляються більш ніж по 25 рецептам і відповідають Держстандарту за своїми технічними характеристиками. Крім асфальтобетону завод реалізує вапняний розчин, вапняне тісто, вапняне молоко, мінеральний порошок, відсів-лісів суміш, щебінь різних фракцій, гранітний відсів.

На заводі працюють висококваліфіковані фахівці, які обслуговують величезну виробництво, але головне навантаження у сфері технологій. Завод практично повністю автоматизований. Бухгалтерські розрахунки проводяться за новітніми програмами. Вся територія знаходиться під відеоспостереженням. Одним словом, завод знаходиться на якісно новому і високотехнологічному рівні розвитку.

2017 © Приватне акціонерне товариство "Асфальтобетонний завод"