Про завод

Історія заводу розпочалася у 1934 року. Спочатку його розташування було в районі метро «Шулявська», а з серпня 1973 року - Хутір Острів, вул. Камишинська, 4 (район ст. М. Видубичі). Основна продукція заводу становить асфальтобетонні суміші, які виготовляються більше ніж по 25 рецептам і відповідають ГОСТам і технічними характеристиками. Крім цього завод виготовляє вапняне тісто і молоко, мінеральний порошок, відсів-лесів суміш, реалізує щебінь різних фракцій, гранітний відсів.

Очолив підприємство, Володимиру Давидовичу Фомічова спільними зусиллями з інженерно-технічними працівниками вдалося вивести підприємство в передове, і вивести його на новий європейський рівень. Керівництво заводу постійно проводить модернізацію обладнання. Поступово введено в експлуатацію нові змішувачі фірми «Аском» республіка Чехія (2003-240т / год, 2006-160т / год). На сьогоднішній день продуктивність складає 500 тонн на годину. При цьому виготовляють 3 види сумішей - одночасно. Все обладнання має сучасне комп'ютерне забезпечення.

Продукція асфальтобетонного заводу вже встигла себе зарекомендувати на таких великих розв'язках як Севастопольська і Московська площі, під'їзні шляхи до залізничного вокзалу, вул. О.Теліги, біля ст. метро «Петрівка». На площі Перемоги застосовували полімерасфальтобетон червоного кольору, асфальтобетоном підприємства належить під'їзні шляхи до супермаркетів «Метро».

Успішно застосовується на дорогах міста Києва щебенево-мастиковий асфальтобетон, і тут ПрАТ "АБЗ" в перших рядах: вулиця Хрещатик, проспект Гагаріна і Возз'єднання, траса Київ - Бориспіль, траса Київ - Кіпті - Глухів. Полімерна асфальтобетонна продукція застосовувалася на вулицях Набережно - Хрещатицька, Протасов Яр, мосту Патона, Столичному шосе, Бесарабському кварталі і т. Д.

Тісна співпраця з науковцями і сміливі інвестиційні рішення зробили завод одним з найпотужніших підприємств в галузі. Про це свідчать дипломи і нагороди, якими пишатися колектив заводу. Підприємство брало участь у Всеукраїнському проекті «Україна транспортна», де отримало нагороду «Лідер транспортної галузі» 2003 та 2004 роки. У 2004 році завод завоював нагороду «Лідер промисловості та підприємств України» у Всеукраїнському проекті «Промисловість і підприємство України», і так само отримала диплом «Європейська якість» за відповідність європейських стандартів.

У 2006 році ПрАТ "АБЗ" був нагороджений Київською міською адміністрацією «За значний внесок у поповнення міського бюджету міста Києва». Цього ж року завод став лауреатом рейтингу «Кращі підприємства України» в номінації «Промисловість будівельних матеріалів», 2008 році в номінації «Золоті руки країни».

Свою історію Приватне Акцірнерне Товариство «Асфальтобетонний завод» починає з 1934 року і протягом багатьох років залишається беззмінним лідером з виробництва якісного асфальтобетону. Спочатку його місцем розташування був район ст. м. Шулявка, де зараз територія кіностудії ім. О. Довженка. З серпня 1973 року перебуває на Хутір Острові, вул. Камишинська, 4 (район ст. М. Видубичі). Тут завод був сформований на базі змішувачів Кременчуцького заводу. На ПрАТ «АБЗ» змонтована установка для модифікації бітуму і тепер завод може виготовляти асфальтобетон за найсучаснішими технологіями.

В кінці 2003 року підприємство провело модернізацію обладнання. Був введений в експлуатацію чеський змішувач ASKOM VS, який збільшив виробничу потужність заводу і забезпечив екологічно чисту роботу підприємства. При цьому суміш виготовляється більше 25-ти видів і три з них - одночасно. Нова лінія має сучасне комп'ютерне забезпечення. У 2006 році ПрАТ "АБЗ" придбали ще один змішувач цієї фірми. І тепер виробнича потужність випуску основної продукції - 500 т. Асфальтобетону на годину. ПрАТ "АБЗ" входить в структуру холдингової компанії «Київміськбуд». Завод співпрацює з більш ніж 250 організацій, серед яких

Трести ХК «Київміськбуд»;     КП «Київавтодор»;     КП «Облавтодор»;     АТЗТ «Кіевавтотранссервіс»;     Домобудівні комбінати (ДБК);     і багато інших.

Основна продукція заводу - асфальтобетонні суміші, які виготовляються більш ніж по 25 рецептам і відповідають Держстандарту за своїми технічними характеристиками. Крім асфальтобетону завод реалізує вапняний розчин, вапняне тісто, вапняне молоко, мінеральний порошок, відсів-лісів суміш, щебінь різних фракцій, гранітний відсів.

На заводі Працюють вісококваліфіковані фахівці, Які обслуговують Величезне виробництво, но головне НАВАНТАЖЕННЯ у сфері технологій. Завод практично Повністю автоматизоване. Бухгалтерські розрахунки проводяться за новітнімі програмами. Вся територія находится под відеоспостереженням. Одним словом, завод находится на якісно новому и вісокотехнологічному Рівні розвитку.