Клієнти

ПП "Анжіо"

На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів працює безліч великих і маленьких фірм, а також приватних підприємців. Але в умовах ринкової економіки, що займає все більш міцні позиції в нашій країні, здатні вижити лише ті деякі, хто здатний залучити покупців до своїх магазинів не просто красивою рекламою, а також величезним асортиментом пропонованої продукції за найбільш оптимальними для покупця цінами і з найвищою якістю. І однією з таких фірм по праву є приватна фірма "Анжіо". Заснована в 1993 році, фірма ось вже більше 10 років не просто намагається вижити, а навпаки, з року в рік все твердіше займає свої позиції.

ХК "Київміськбуд"

Сьогодні ця компанія з суто будівельної організації перетворилася на потужний фінансово-будівельної комплекс. З кожним роком в портфелі замовлень, які виконують підприємства-члени холдингу, зростає частка робіт, які виконують за нашим власним замовленням, як інвестора будівництва. Активна виробничо-фінансова діяльність "Київміськбуду" заклала основи розвитку в Києві первинного ринку житла. Ця діяльність має велику соціальну значимість, так як завдяки їй формується нова соціально-активна група громадян - інвесторів. Обрана стратегія роботи на ринку нерухомості спрямована на формування і розвиток загальноміських та загальнодержавних соціальних програм, в основу яких покладені принципи соціального партнерства.

СП "ОСНОВА-СОЛСІФ"

Компанія «ОСНОВА-СОЛСІФ» - це потужна і стабільна структура, яка пропонує вам свій багаторічний досвід, високий професіоналізм та бездоганну репутацію. Вона динамічно розвивається і передбачає потреби українського будівельного ринку. Спільне українсько-французьке підприємство «ОСНОВА-СОЛСІФ» спеціалізується на роботах, пов'язаних з підземними спорудами і має представництва в 64 країнах. Основна спеціалізація - повний комплекс робіт в області будування, гідротехнічні і бетонні роботи, а також виконання повного циклу будівельних робіт із здачею об'єктів будь-якого ступеня складності "під ключ" в стислі терміни при гарантованій якості.

ПАТ трест "Київміськбуд-1" імені М.П.Загороднього

Трест "Київміськбуд-1" - це структура, здатна надати послуги з будівництва об'єктів будь-якої складності "під ключ": вибір майданчика будівництва; залучення коштів для будівництва; будівництво; експлуатація житла, збудованого трестом - ТОВ "Житлобуд-1" і ТОВ "Житлокомфорт".

Промислово-будівельна група КОВАЛЬСЬКА

Промислово-будівельна група "ЗЗБК ім. Ковальської "- сукупність потужних підприємств в різних сегментах будівельної галузі, які виконують повний обсяг робіт: від видобутку сировини і виробництва будівельних матеріалів до безпосереднього будівництва житлових об'єктів, комерційного та соціального призначення.

КП "Київський метрополітен"

Нині Київський метрополітен – це підземна та наземна траса довжиною 58,7 км з 46-ма станціями, на яких функціонують 119 ескалаторів. Інвентарний парк вагонів налічує 664 одиниці, з них 288 вагонів забезпечують перевезення пасажирів Святошино-Броварської лінії з максимальною інтенсивністю руху 38 (літній графік руху) та 40 (зимовий графік руху) пар поїздів на годину, 187 – Куренівсько-Червоноармійської лінії (відповідно 36 і 40 пар), 189 – Сирецько-Печерської лінії (відповідно 30 і 32 пари).

КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

Основні функції та напрямки роботи: організація проектування і будівництва житлових будинків і об'єктів обслуговування населення; розміщення замовлень на будівництво, висновок з будівельними організаціями відповідних договорів; визначення та узгодження цін на будівництво об'єктів разом з підрядними організаціями відповідно до чинних нормативних актів; здійснення технічного нагляду за будівництвом, контроль відповідності обсягів та якості виконаних робіт проектам, технічним умовам і стандартам.

КК "Київавтодор"

Історія народження в Києві шляхової служби починається досить давно. З архівних документів відомо, що перші планові роботи з вимощення та благоустрою вуличної мережі Києва, яка нараховувала тоді близько 40 вулиць і за 100 провулків, були розпочаті за ініціативою Будівельного Комітету Київської міської управи з 1836 року. Обсяги робіт, які тоді передбачалися, складали близько 3,0 тис.кв.м вимощення вулиць і тротуарів.

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розташований на відстані 29-ти км на південний схід від Києва і на відстані 6-ти км на південний захід від Борисполя. Займає територію площею 943 га. На території аеропорту розташовані дві злітно-посадкові смуги і біля 200 виробничих, адміністративних та допоміжних будівель і споруд. ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є головними повітряними воротами України та обслуговує 62% авіаційних пасажирських перевезень країни. Він знаходиться на перетині багатьох повітряних трас, що проходять з Азії до Європи, Америки і у зворотному напрямку та є єдиним аеропортом України, з якого виконуються трансконтинентальні рейси.

ВАТ АК "Київводоканал"

Протягом півтори тисячі років свого існування Київ, одне з найбільших міст Європи, не міг обійтися без систем водопостачання і каналізації, у процесі розвитку яких завжди знаходили застосування найцікавіші технологічні новинки кожної епохи.

Сторінки

2017 © Приватне акціонерне товариство "Асфальтобетонний завод"